Prosinec 2010

Happy birthday to you!

26. prosince 2010 v 16:23 | DESUS |  Úvahy Dr. Tamashiho
Aano! Tento blog slaví narozky!:D Už je z něj velký chlapík! Dost keců!:D Prostě jsem chtěl říct, že tento blog [TAMASHI] slaví své první narozeniny! Taky jsem z toho celý šťastný, myslím, že se mi to ještě nepovedlo, abych měl jeden blog po tak dlouhou dobu.

Zde jsou statistiky článků:

Balící papír

23. prosince 2010 v 19:57 | DESUS |  Úvahy Dr. Tamashiho
Jak jste si určitě všimli, mám nový design blogu. Hodně mi připomíná balící papír.:D Proto mu tak začnu říkat.:P Ale myslím si, že se mi i docela líbí. Je to můj první design, který jsem udělal úplně sám!! Sice tam byly nějaké ty brushe, ale bez porušení autorských práv.xD 

Tak Vám všem přeji Veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Poznámka autora:

Ne, nikdy, takhle neoriginálně? Tak to teda ne. Vánoce... Stejně vím, co mi "Ježíšek", chcete-li Santa nadělí. A já vím, co nadělí i celé rodině.^.- Takže je to sugé.:D Samozřejmě jsem "Ježíška" zase poplácal po peněžence. A to dost... Ale je to jeho problém.;D Konec řečí!

Přeji všem hodně zkoukaných anime, přečtených mang a samozřejmě ať se Vám splní všechny sny, kterých chcete dosáhnout. Ať se Vám povede štědrovečerní večeře a ať nikomu nezaskočí kůstka z ryby (proto taky jím rybí prsty :D). A hlavně ať jste všichni zdraví.

Dneska asi nepůjdu za AFFS, protože budu zdobit stromeček a balit dárečky. Pořád ještě nemůžu uvěřit, že už zítra jsou Vánoce. Vezmu si poslední bonbon z mého kalendáře. Tak bye everybody!

Volby ve Španělsku

2. prosince 2010 v 16:21 | Desus |  Moje kecy
Tohle je snad ta nej, reklama pod Sluncem.:D A že je velké.^^A když už jsme u toho Španělska...:D Napsal jsem do testu, že je Španělsko konstituční monarchie.:D Je to správně?xD