Únor 2011

viranda

19. února 2011 v 19:42
Je to jasné, přestěhováno na virandu.

Absolute apocalypse

19. února 2011 v 17:07 Úvahy Dr. Tamashiho
Absolutní apokalypsa.xD Myslím, že většina lidí nevěří... Já nevím, čemu mám věřit...

Ale vo to teď nejde!:D Ten nadpis svědčí o něčem velikém v mém životě... Nojo... Končím s *dalším* blogem... Už mě to tu nebaví... Nevím, co bych měl psát, takže končím, ale pozor! Ještě ne tak docela úplně. Založím si nový s nějakým univerzálnějším názvem... Abych zde nemusel nic dávat o Japonsku. Byl jsem opravdu dítě... Samozřejmě že můj japonský sen nikdy nepolevil a asi ani nepoleví, budu všechny strašit s Japonskem, že nakonec stjně dospěju svého.xD Jenom jsem dospěl. Už nemám zájem sem dávat nějaké klipy, které si stejně může člověk najít na YT. Obrázky, které si najde na Google obrázky. Ani nějaké podivné informace, které si najde na wikipedii. Mám chuť se zabývat do hloubky. Co to znamená? Psát své názory, zážitky. Konečně si uvědomuji, že blog je hlavně o tom. Tákže: poslední otázka? Jaký bude nový blog? Na jaké adrese?

A určitě jste si všimli nového designu. Bude to taky první design na novém blogu. Už se těším.:D Tímto chci říct, že něco nového začíná a něco nového končí... Ale tenhle blog nekončí! (Teď to říkám jako nějakej světovej novinář nebo kdyby tohle měla být mega upoutávka na SuperStar.:D) Vezmu si duši tohohle blogu (proto se taky jsmenuje tamashi=duše) a vložím ji do nového, takže budeme pořád spolu.:D Ano, už mi z toho jebe.No a co! Jinak, co bych chtěl ještě napsat.. Asi už skončím...

Ještě chci upozornit na nového "maskota", který by měl znázorňovat přinejmenším mě.:) Neee, znázorňuje moje blogy, samozřejmě...:D Jak se má jmenovat? Já du přemýšlet o novém blogu, mějte se...:))